O nas

 

Wczoraj

Pracowaliśmy w największy biurach, obserwowaliśmy jak rozwija się turystyka na polskim rynku, zdobywaliśmy doświadczenie, przechodząc przez wszystkie etapy tworzenia produktu turystycznego i sprzedaży, podróżowaliśmy, uczyliśmy się, kontraktowaliśmy, byliśmy świadkami zmian, jakie zachodziły w krajach, do których wysyłaliśmy Turystów. Bez przesadnej skromności możemy stwierdzić, że dokładaliśmy swoją cegiełkę do tworzących się trendów, programów i pomysłów. Nasze doświadczenie w turystyce osiągnęło już jakiś czas temu pełnoletniość… 

Dziś

W 2017 roku postanowiliśmy sami stworzyć własny produkt, wprowadzić w życie nasze pomysły na wakacje, zaoferować to, co znane i lubiane, bazując na zdobywanych i wypracowanych przez lata kontaktach i wiedzy, a także zaproponować naszą koncepcję poznawania świata.Połączyliśmy sprawdzoną i popularną markę Oasis Tours z nowoczesnym podejściem do turystyki. Mamy świadomość, że nie posiedliśmy tajemnej wiedzy i złotej recepty na rynek turystyczny … ale mamy kilka bardzo dobrych pomysłów, nieszablonowe podejście do turystyki, rozsądek w tym, co można robić i wiedzę jak to powinno wyglądać. Wiemy dokąd pojechać po jakie wrażenia i emocje, wiemy jak zorganizować taką podróż i tą wiedzą podzielimy się z Wami. Więcej – taką podróż Wam zorganizujemy!

 

Jutro

 

Nadal będziemy wiedzieć, jak chcielibyście spędzić wakacje. Jak to możliwe? To proste. Jesteśmy tacy sami jak Wy, żyjemy pośród Was. Tak samo jak Wy pracujemy, robimy zakupy, odprowadzamy dzieci do szkoły, uprawiamy sporty (lub waśnie się do tego zabieramy), spotykamy się z przyjaciółmi, rozmawiamy i wymieniamy się wrażeniami, wspominamy i planujemy, narzekamy i cieszymy się – słuchamy! Tak samo jak Wy podróżujemy. Czasem służbowo, czasem wyjeżdżamy na wakacje z rodzinami albo na szybkie wypady weekendowe z przyjaciółmi, czy też romantyczne ucieczki z najbliższą osobą. Tak samo jak Wy czasem szukamy dla siebie nowych miejsc, a czasem chcemy wrócić tam gdzie czujemy się najlepiej i gdzie najlepiej się nam wypoczywa.  

 

Każdy solidny biznes powinien opierać się na jasno określonych celach i planowaniu, dlatego z całej palety możliwości i pomysłów wybraliśmy kilka konkretnych projektów, które wprowadzamy w życie… a ponieważ Wy również jesteście dla nas inspiracją, dlatego tworząc kolejne produkty, będziemy czerpać z Waszego entuzjazmu, ciekawości świata i poszukiwań idealnego miejsca na wakacje.

  

 

 

 

OTI Sp. z o. o.

03-219 Warszawa

ul. Elektronowa 2

NIP 521-363-65-52

REGON 146296912

tel.: +48 22 378 30 10

e-mail: office@oasistours.com.pl

 

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000432540.

Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1867.

Spółka posiada gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki wystawioną przez TU EUROPA S.A., polisa nr. GT 106/2018.